Itálie - Lignano, rekondičně-relaxační pobyt I.

Pobytová akce

Itálie - Lignano, rekondičně-relaxační pobyt I.

Rekondičně-relaxační pobyt v Itálii u moře v riviéře Lignano s ubytováním v tříhvězdičkovém hotelu s polopenzí. Součástí pobytu je pohybový program, workshopy s nutriční terapeutkou, služby delegáta s nabídkou zajímavých výletů a další aktivity. Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře cca 150 m od hotelu.

Přihláška
Kdy: 14. 6. 2019 – 23. 6. 2019
Počet dní: 10
Kde: Lignano, Hotel Old River
Cena: 9 500 Kč
Přihlášených: 22/44

Místo

Itálie, Lignano Riviera, Hotel Old River. Nachází se vklidné zóně letoviska Lignano Riviera, cca 300 metrů od písčité pláže. Dlouhá písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře. Plážový servis za poplatek, vlastní slunečníky pouze na vyhrazených místech.

Ubytování

Rodinný hotel, který v roce 2013 prošel částečně rekonstrukcí. Recepce, WIFI, TV místnost, bazén, bar, moderně a nově zařízená restaurace, výtah, venkovní terasa s posezením, sluneční terasa, dětský koutek, parkoviště, půjčovna jízdních kol (nelze rezervovat, zdarma z zapůjčení, některá kola i s dětskou sedačkou na nosiči).

Vybavení pokojů: 2lůžkové pokoje s možností 1-2 přistýlek (2 přistýlky vždy s palandou), koupelnou s WC a sprchou, klimatizací, SAT/TV, telefonem, fénem, trezorem a balkonem. Rodinné pokoje pro 4-5 osob - 2 propojené ložnice (2× manželské lůžko), 1× prostornější koupelna, balkon, telefon, fén, klimatizace, SAT/TV, páté lůžko je rozkládací křeslo – na vyžádání.

Stravování

Polopenze. Snídaně formou bufetu (sýry, salámy, vejce, máslo, džem, jogurty, jablka, pečené sladké dezerty, káva, čaj, džusy), večeře servírované – 2 chody, výběr ze 2–3 menu, salátový bufet, dezert.

Hotel servíruje kvalitní lokální středomořskou a také mezinárodní kuchyni, hosté denně možnost vybrat si v hlavním chodu ryby nebo plody moře nebo maso různých druhů. Nejbližší supermarket cca 150 m, restaurace 70 m.

Organizační tým

Vždy dvě instruktorky pohybu (event. fyzioterapeut) a nutriční terapeutka z VŠTJ MEDICINA Praha:
Vedoucí pobytu: fyzioterapeutka Bc. Daniella Hillayová, instruktorka pohybu a nutriční terapeutka Mgr. Aneta Hásková, nutriční terapeutka Mgr. Aneta Sadílková

Cena

 • 9 500 Kč
 • 5 300 Kč dítě 12–14 let přistýlka
 • 4 300 Kč dítě 4–11 let přistýlka
 • Dítě do 4 let ZDARMA – platí jen dopravu

+ 1 850 Kč doprava autobusem (není zahrnuta v ceně)

Zahrnuje 7× ubytování s polopenzí, vstup do bazénu, pojištění CK, denní a závěrečný úklid, spotřeby energií, povlečení, služby delegáta, klimatizaci, půjčování kol.

Program

Denní program je volný. Připraveny budou cca 2 společné aktivity za den.

 • ranní a odpolední/večerní pohybové aktivity: ranní rozcvičky, zdravotní a relaxační cvičení, chůze nordic walking po pláži/v přírodě, projížďky na kole, kruhový trénink, aj.
 • v průběhu dne – možnost využít: plážový volejbal, petanque, tenis, aj.
 • konzultace s nutričními terapeutkami, fyzioterapeutkami, instruktorkami pohybu: během pobytu možnost konzultovat pohybový a stravovací režimu a zúčastnit se nutričních workshopů
 • možnost poznávacích výletů do okolí: Benátky, Trieste

Doprava

Možnost vlastní dopravy (příjezd do hotelu v sobotu 15. 6. mezi 11–12 h.) nebo doprava autobusem (odjezd autobusem z Prahy v pátek 14. 6. ve večerních hodinách, příjezd zpět do Prahy v neděli 23. 6. po poledni.

Autobusová doprava: 1 850 Kč (není zahrnuta v ceně) – základní odjezdové místo Praha a České Budějovice, další místa dle domluvy

Přihlášky

 1. elektronické přihlášení zde
 2. na e-mailovou adresu: pobyty@vstj.cz
 3. na sekretariátech jednotlivých rekondičních center

Přihlášky do 31. 3. 2019

Záloha 5 000 Kč do 31. 3. 2019

Doplatek do 15.5. 2019

!!! BONUS !!! BONUS !!! BONUS !!!

Pro zaměstnance Všeobecné fakultní nemocnice v Praze bonus 300 bodů do Rekondičního centra!

Storno podmínky

 • více než 30 dnů před konáním pobytu: 50 % z ceny pobytu
 • 30 a méně dnů před konáním pobytu: 100 % z ceny pobytu

Storno ze zdravotní důvodů dle individuálního posouzení.


Galerie

Mapa